Новини

Набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС наближає НБУ до членства в європейській спільноті центробанків
24 червня 2022

Набуття Україною статусу кандидата на членство в Євросоюзі наближає Національний банк до членства в європейській спільноті центробанків, заявив глава НБУ Кирило Шевченко, вітаючи ухвалене вчора Європейською радою рішення щодо України та Молдови.

ПрАТ "СК "АЗІНКО" врегульовано претензію, пов’язану з пожежею на застрахованому судні
24 червня 2022

В квітні ПрАТ "СК "АЗІНКО" була врегульована претензія, пов’язана з пожежею на застрахованому судні. Сума претензії склала 2 798 000 Євро.

Японія після двох років ковідних обмежень відкриває кордони для іноземних туристів
3 червня 2022

З 1 червня збільшено щоденну кількість тих, хто прибуває з-за кордону.

НБУ збільшив страхові суми за договорами "автоцивілки"
31 травня 2022

Національний банк України збільшив розміри страхових сум за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

В Україні зареєструвано законопроект про обов’язкове страхування журналістів
23 травня 2022

У Верховній Раді зареєстровали проєкт закону №7367«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій захисту журналістам, які працюють в районах ведення воєнних (бойових) дій), автором якого є народна депутатка Анастасія Ляшенко (фракція «Слуга народу»).

Громадянам України, які виїжджають на авто через кордон Польщі, треба мати поліс "Зелена картка"
2 травня 2022

Національний банк України отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що громадянам України під час перетину кордону Польщі необхідно мати поліс "Зелена карта". Ця практика, найімовірніше, буде поширюватися і на кордонах з іншими країнами.

НБУ обмежує доступ до відкритої інформації про учасників ринку страхових та фінансових послуг на час воєнного стану
22 квітня 2022

Для уникнення незаконного використання агресором відкритої інформації про учасників ринку небанківських фінансових послуг України та з метою посилення безпеки Національний банк обмежив доступ до неї під час дії воєнного стану.

МТСБУ: Як в Латвії врегулювати ДТП з авто на українських номерах
15 квітня 2022

Латвійське Бюро страховиків транспортних засобів надало роз’яснення щодо дій у випадку ДТП з автомобілями на українській реєстрації.

Як українцям платити за кредити під час воєнного стану? Рекомендації НБУ
13 квітня 2022

Законом України №2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" змінено низку правил роботи банків та небанківських фінансових установ, зокрема тих, що надають послуги з кредитування.

Нацбанк запустив сайт «Фінансова оборона України» про роботу фінансової системи під час війни
4 квітня 2022

Національний банк України презентував сайт «Фінансова оборона України», на якому розповідає про особливості надання фінансових послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни. На сайті зібрані основні питання, які виникають зараз у споживачів фінансових послуг, та вичерпні відповіді на них від регулятора.