Страхування подорожуючих

Якщо ви любите пподорожувати за межі рідної країни, для отримання візи або дозволу на в’їзд до країни візиту вам може знадобиться спеціальне страхування подорожуючих за кордон. Метою цього виду медичного страхування є забеспечення страхового захисту громадян під час їх перебування за кордоном.

Поліс/Договір страхування оформлюється в короткі строки за всіма вимогами консульства країни, яка вас цікавить.

Поліс/Договір ПрАТ «Страхова компанія АЗІНКО» для туристів, подорожуючих за кордон, забеспечений підтримкою Асистуючої компанії ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» (EuroCross international Central Europe s.r.o., Remed Assistance, Mega-Assistance, Service-24 Austria, Europe Assistance Nordic region, Ethias Assistance, SOS International Denmark та ін.).

ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» tel  +38 044 251 28 11, +38 050 861 06 18 (Viber, WhatsApp)

Усього один телефонний дзвінок, в будь який час, де б Ви не знаходились – і Вам допоможуть вирішити Ваші проблеми, надавши у Ваше роспорядження усі можливості, досвід та професіоналізм.

ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» – найбільша українська асистуюча компанія, яка надає послуги тим, хто вирушає в подорож за кордон. Саме знаходячись далеко від рідного дому, людина найбільш гостро відчуває свою вразливість, стикаючись з непередбаченими труднощами. В цей момент їй просто необхідно мати за спиною професіонально діючу структуру, яка підтримала б його в тяжку хвилину, підказавши, куди та до кого звертатись, а при необхідності, організувала та сплатила б надання необхідної допомоги. ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» є саме такою професійною структурою – надійним супутником туристів – власників міжнародного страхового полісу Страхової компанії «АЗІНКО».

Цілодобово, в будь-якій точці світу, в роспорядженні туристів висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, технічні ресурси. І все це в поєднанні з міжнародними стандартами обслуговування. Дзвінок клієнта в будь-який час доби приймуть координатори, які володіють декількома іноземними мовами, в тому числі й російською, невідкладно буде організований необхідний комплекс послуг.

Страховими ризиками згідно з полісом/договором страхування подорожуючих за кордон є раптове захворювання, нещасний випадок або смерть Застрахованої особи під час її перебування на території страхування та в період страхування, зазначених в цьому полісі/договорі страхування.

Страховим випадком за таким полісом/договором є виникнення необхідності понесення витрат у зв’язку з раптовим захворюванням, нещасним випадком або смертю Застрахованої особи під час її перебування на території страхування та в період страхування, зазначених в такому полісі/договорі.

В програму страхування подорожуючих за кордон входить:

  • Оплата медичних витрат
  • Швидка невідкладна допомога
  • Амбулаторна та стаціонарна медична допомога
  • Екстрена стоматологічна допомога
  • Транспортування в медичний заклад
  • Екстрена медична репатріація