Презентація компанії

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія АЗІНКО» має більш ніж 20-річний досвід роботи на вітчизняному ринку та міжнародному страховому ринку. Засноване в 1996 році товариство входить до Страхової групи АЗОВ, членами якої є також Компанія «Азовллойд» - крупний комплексний страховий брокер в Україні, та Компанія «Азовллойд ПАНДІ Сервіс», яка виступає в якості Кореспондента (агента) в Україні провідних міжнародних страхових організацій. Створення страхової компанії стало результатом поступального розвитку ділового співробітництва одного з засновників ПрАТ «СК «АЗІНКО» - ТОВ «Азовллойд» з англійськими страховими компаніями.

З дня свого заснування ПрАТ «СК «АЗІНКО» є членом Ліги страхових організацій України.

Сьогодні ПрАТ «СК «АЗІНКО» - це стабільно працююча, фінансово стійка страхова компанія, яка є однією з провідних національних компаній на ринку морського страхування України та яка надає широкий спектр страхових послуг, які відповідають вимогам та умовам сучасного ринку. Досвід міжнародного співробітництва надав можливість якісно підготувати персонал, розробити програми страхування на базі передового досвіду іноземних страховиків, забезпечити захист інтересів клієнтів разом з нашими партнерами-перестраховиками з України, Великобританії, Німеччини, США, Франції.

ПрАТ «СК «АЗІНКО» не є дочірнєю компанією будь-якої фінансово-промислової групи, заснованої для обслуговування внутрихолдингових інтересів. Це незалежна компанія, яка має добру ділову репутацію на міжнародному страховому та перестраховому ринку. Робота Компанії по різним видам страхування (на сьогодні компанія має 18 безстрокових ліцензій) забеспечує добре діверсифікованний страховий портфель, що підвищує загальну фінансову стійкість та платоспроможність Компанії.

Своїми перевагами ПрАТ «СК «АЗІНКО» вважає:

  • репутацію надійної, професійної, стабільної компанії, яка своєчасно виконує зобов’язання перед своїми клієнтами;
  • більш ніж 20-річний досвід роботи на страховому ринку України та світу;
  • великий вибір страхових продуктів, які відповідають потребам та інтересам клієнтів;
  • висока якість обслуговування;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • надійний перестраховий захист.