Страхування вантажів


Єдиний засіб повною мірою захистити себе від фінансових втрат, викликаних втратою або пошкодженням ваших вантажів під час їхнього транспортування, є  їхнє безпосереднє страхування. Навіть при співробітництві з надійним перевізником, чия відповідальність застрахована, - власник вантажу продовжує нести ризики пошкодження або втрати вантажу. Оскільки у відповідності із застосовними до перевезень вантажів конвенціями, відповідальність перевізника обмежена за одиницю вантажу. І тоді за втрачену одиницю техніки, що перевозиться, (автомобіль, трактор та т.ін.) або за втраченний контейнер з вантажем відповідальність будь-якого, навіть самого авторитетного перевізника буде обмежена 450 доларами США. Крім того, конвенціями обумовлені 17 причин, коли перевізник взагалі звільняється від будь-якої відповідальності, серед яких навігаційна помилка персоналу судна, пожежа, дія морських небезпек (шторми, бурі).

У 2013 році, з 01.12.13 при посередництві брокера AON Benfield група міжнародних страховиків (SCOR та Partner Reinsurance Europe, Swiss) з кредитним рейтингом Standard & Poor's "А+" уклала з ПрАТ «СК «АЗІНКО» облігаторний договір перестрахування морських ризиків, що забезпечує повні гарантії надійності полісів та сертифікатів ПрАТ «СК «АЗІНКО».

Усі вантажні ризики ПрАТ «СК «АЗІНКО» (морські, наземні, авіаційні) розміщені на Західному Страховому ринку (SCOR та Partner Reinsurance Europe, Swiss).

Ємність нашої облігаторної програми із страхування вантажів складає 2,000,000.00 USD з можливістю розширення до 5,000,000.00 USD.

Переваги страхування в ПрАТ «СК «АЗІНКО»: 

1. Умови страхування базуються на Застереженнях Об’єднання Лондонських Страховиків (INSTITUTE CARGO CLAUSES). ПрАТ «СК «АЗІНКО» пропонує наступні умови страхування вантажів:  - Institute Cargo Clauses А (з відповідальністю за всі ризики - розширене);  - Institute Cargo Clauses В (з обмеженою відповідальністю - базисне);  - institute Cargo Clauses С (покриття від загибелі вантажу - обмежене ). 

2. Включає страхове покриття військових (Institute WAR Clauses) та страйкових (Institute STRIKE Clauses) ризиків. 

3. Умови страхування надаються на всі види перевезень (по морю, повітрю та будь-яких наземних перевезеннях) та в будь-яких географічних напрямках.

  4. Прийняття на страхування вантажів вартістю до 5 млн. доларів США. 

5. Оформлення страхових документів у відповідності до вимог уніфікованих правил для документарних акредитивів. 

6. Підтримка страхового покриття спеціалізованим Синдикатом Ллойду KILN та рейтингових міжнародних перестраховиків забезпечує високу надійність страхового покриття та швидке врегулювання страхових випадків. 

7. Використання міжнародної агентської мережі дозволяє швидко реагувати на проблеми, що виникають із застрахованим вантажем в будь-якій точці миру. 

8. Розширений сервіс для наших страхувальників, що включає консультування з правових питань під час укладання договорів купівлі-продажу товарів та їхньому транспортуванні.

  Для отримання котирування з страхування вантажу необхідно просто направити будь-яким зручним для вас засобом запит, в якому вказати: найменування вантажу, вид транспорту, на якому планується перевезення, маршрут перевезення, вартість вантажу, бажаний об'єм страхового покриття (А,В,С).