Страхування подорожуючих

 

Страхування подорожуючих за кордон

Якщо ви любите подорожувати за межі рідної країни, або плануєте ділову поїздку за кордон, а може вирушаєте в подорож для того, щоб прийняти учать в міжнародних спортивних змаганнях, для отримання візи або дозволу на в’їзд до країни візиту вам може знадобитись спеціальне страхування подорожуючих за кордон. Метою цього виду медичного страхування є забеспечення страхового захисту громадян під час їхнього перебування за кордоном.

Договір страхування подорожуючих за кордон оформлюється в короткі строки за всіма вимогами консульства країни, яка вас цікавить. Договір страхування укладається у письмовій формі на Ваш вибір або в паперовому вигляді, або у вигляді електронного документа, створеного із використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та з дотриманням вимог діючого законодавства, у тому числі законодавства, що регулює правовідносини у сфері електронної комерції під час вчинення електронних правочинів.

Договір ПрАТ «Страхова компанія АЗІНКО» для подорожуючих за кордон, забеспечений підтримкою Асистуючої компанії ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» (EuroCross international Central Europe s.r.o., Remed Assistance, Mega-Assistance, Service-24 Austria, Europe Assistance Nordic region, Ethias Assistance, SOS International Denmark та ін.).

ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» (тел.: +38 044 251-28-11, +38 050 861-06-18, e-mail:assist@assist-ukraine.com) - усього один телефонний дзвінок, в будь який час, де б Ви не знаходились – і Вам допоможуть вирішити Ваші проблеми, надавши у Ваше роспорядження усі можливості, досвід та професіоналізм.

ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» – одна з найбільших українських асистуючих компаній, яка надає послуги тим, хто вирушає в подорож за кордон. Саме знаходячись далеко від рідного дому, людина найбільш гостро відчуває свою вразливість, стикаючись з непередбаченими труднощами. В цей момент їй просто необхідно мати за спиною професіонально діючу структуру, яка підтримала б її в тяжку хвилину, підказавши, куди та до кого звернутись, а при необхідності, організувала та сплатила б надання необхідної допомоги. ТОВ «АУ Інтернешнл Сервіс» є саме такою професійною структурою – надійним супутником клієнтів Страхової компанії «АЗІНКО».
Цілодобово, в будь-якій точці світу, в роспорядженні наших клієнтів висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, технічні ресурси. І все це в поєднанні з міжнародними стандартами обслуговування. Дзвінок клієнта в будь-який час доби приймуть координатори, які володіють декількома іноземними мовами, в тому числі й російською, і невідкладно буде організований необхідний комплекс медичних послуг.

Страховими ризиками згідно з договором страхування подорожуючих за кордон є раптове захворювання, нещасний випадок або смерть Застрахованої особи під час її перебування на території страхування та в період страхування, зазначені в договорі страхування.

До програми страхування подорожуючих за кордон входить:
- оплата медикаментів;
- надання невідкладної медичної допомоги в умовах амбулаторій та стаціонару;
- надання екстреної медичної допомоги;
- надання екстреної стоматологічної допомоги;
- транспортування до медичного закладу
- медична репатріація.