Автострахування

 

На страхування приймаються:

 • легкові автомобілі,
 • вантажні автомобілі, прицепи та напівприцепи,
 • мотоцикли, моторолери, мопеди,
 • автобуси, мікроавтобуси,
 • спецтехніка.

Страхові ризики:

Покриття по страховому випадку надається в межах страхової суми при пошкодженні, знищенні або втраті застрахованого наземного транспортного засобу в результаті дій нижчеперелічених ризиків:

 1. «Дорожньо-транспортна пригода» - (зіткнення застрахованого транспортного засобу (ТЗ) під час руху з іншими рухомими учасниками дорожнього руху, предметами, тваринами та птахами; наїзд рухомих транспортних засобів на нерухомий застрахований ТЗ; наїзд рухомого застрахованого транспортного засобу на нерухомих учасників дорожнього руху, предмети, тварин та птахів; перекидання та / або падіння застрахованого транспортного засобу);
 2. «Ризики стихійних явищ» - злива; град; незвичайні для місцевості, де трапилась подія, снігопади; повінь; паводок; затоплення; дії підгрунтових вод; землетрус; зсув грунту; гірський обвал; лавини; просідання ґрунту; зсув; удар блискавки; вихор; ураган; смерч; сель; буря; шторм; цунамі; напад тварин; самовільне падіння предметів/обє'ктів на застрахований транспортний засіб;
 3. «Попадання каміння» - за цим ризиком застраховані попадання каміння та/або інших предметів з-під коліс інших транспортних засобів – учасників дорожнього руху;
 4. «Пожежа чи вибух» -  за цим ризиком застрахована пожежа чи вибух що не пов’язані з протиправними діями третіх осіб;
 5. «Протиправні дії третіх осіб» - за цим ризиком застраховані протиправні дії третіх осіб, не пов'язані з незаконним заволодінням застрахованим транспортним засобом: знищення застрахованого транспортного засобу в цілому, пошкодження, знищення або викрадення окремих його частин, деталей, вузлів, механізмів, а також пошкодження, знищення або викрадення застрахованого додаткового обладнання);
 6. «Незаконне заволодіння застрахованим транспортним засобом» - (втрата застрахованого транспортного засобу внаслідок незаконного заволодіння третіми особами шляхом крадіжки, грабежу чи розбою).

Переваги договору страхування КАСКО ПрАТ «Страхова компанія АЗІНКО»:

 • необмежена кількість осіб, які допущені до управління автомобілем (всі особи на законних підставах);
 • виплата страхового відшкодування при пошкодженні фар, скла, дзеркал автомобіля здійснюється без довідки компетентних органів;
 • з суми страхового відшкодування не вираховується ПДВ;
 • немає обмежень щодо вибору СТО;
 • можлива оплата страхових платежів в розстрочку без збільшення тарифу;
 • цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка клієнта.
   

ПрАТ «Страхова компанія АЗІНКО» відшкодовує:

 • вартість транспортування пошкодженого автомобіля до міста ремонту або зберігання, за погодженням зі Страховиком, без обмежень;
 • витрати на придбання та доставку запчастин та матеріалів, необхідних для виконання ремонту;
 • витрати на відновлювальний ремонт, викликані страховим випадком, розраховані за цінами та тарифами, які діяли на дату визначення розміру таких збитків (проведення оцінки, складання калькуляції, рахунку та т.п.);
 • витрати на оплату експертної оцінки;
 • витрати, по’язані з усунення прихованих пошкоджень та дефектів, виявлених в процесі ремонту, які були викликані даним страховим випадком та підтверждені документально.

Страховий тариф залежить від типу транспортного засобу, розміру страхової суми та  франшизи, періоду страхування, набору ризиків та території страхування.

На сьогоднішній день ПрАТ «СК «АЗІНКО» пропонує наступні програми страхування автоКАСКО:

Програма страхування Умови страхування
«Оптимальна» Повне покриття (усі ризики).
Франшиза при пошкодженні ТЗ – 0,5% від  страхової суми; угон/повна загибель – 7% від страхової суми ТЗ. Франшиза не застосовується при пошкодженні скляних елементів ТЗ. У випадку, якщо в результаті страхового випадку із скляними деталями були пошкоджені будь-які інші деталі транспортного засобу франшиза застосовується в розмірі, встановленому в Договорі страхування.
«Досвідчений водій» У випадку настання ПЕРШОГО страхового випадку франшиза по пошкодженням дорівнює НУЛЮ. При настанні ДРУГОГО випадку франшиза складає 0,5% від страхової суми. З наступними страховими випадками, розмір франшизи збільшується вдвічі.
«50/50» При придбанні договору страхування Ви сплачуєте лише 50% від вартості страхування. При настанні страхового випадку, Ви отримуєте страхове відшкодування в повному обсязі за умови доплати залишку премії, при цьому Договір страхування продовжує діяти до дати закінчення. У випадку нездійснення доплати страхової премії, страхове відшкодування виплачується в размірі 50% від суми збитку. В цьому випадку Договір страхування припиняє свою дію з моменту настання такого страхового випадку.
Доплата страхової премії Страхувальником не прводиться, якщо напротязі дії Договору страхування із застрахованим ТЗ не сталася страхова подія.
«Повна загибель» За цією програмою страховими випадками є втрата цілком, а також повна або конструктивна загибель застрахованого ТЗ внаслідок дії обраних страхових ризиків. При повній або конструктивній загибелі застрахованого ТЗ страхове відшкодування виплачується в межах страхової суми, але не більше його ринкової вартості на момент настання страхового випадку, за вирахуванням франшизи. 
«Преміум» Повне покриття (усі ризики). Франшиза по пошкодженням дорівнює НУЛЮ. При повній загибелі та угоні – 5% від страхової суми.
При настанні страхової події, страхове відшкодування виплачується без надання довідки компетентних органів в межах 10 000,00 грн.

Обов’язкове особисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Страхування здійснюється у відповідності із вимогами Закону України «Про страхування» та Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 959 від 14.08.96р.

Страховим випадком є:

 • загибель або смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на транспорті;
 • отримання Застрахованою особою травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановлені йому інвалідності;
 • тимчасова втрата Застрахованою особою працездатності внаслідок нещасного випадку.

Обов’язковий ліміт відповідальності Страховика на одного Застрахованого водія складає – 102 000,00 грн. 

При настанні страхового випадку страхове відшкодування здійснюється в наступному розмірі: 

 • у випадку загибелі або смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на транспорті сім’ї загиблого або його спадкоємцю - 100% страхової суми;
 • у випадку встановлення Застрахованій особі інвалідності внаслідок нещасного випадку на транспорті:
  • I група інвалідності - 90 % страхової суми;
  • II група інвалідності - 75 % страхової суми;
  • III група інвалідності - 50 % страхової суми.
 • у випадку тимчасової втрати Застрахованою особою працездатності за кожну добу 0,2% страхової суми, але не більше 50 % страхової суми.

Страховий тариф складає до 0,18% від страхової   суми  по  кожній  застрахованій особі.