Новини

НБУ посилив вимоги до валютних обмінників щодо інформування населення про курси валют
1 августа 2022

Національний банк України посилює вимоги до небанківських фінансових установ та операторів поштового зв'язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями в готівковій формі (обмін валют).

Вартість полісу Зелена картка в Україні через зміну валютних курсів НБУ зросла на 26,3%
25 июля 2022

Моторне (транспортне) страхове бюро України з 26 липня збільшило вартість полісів "Зелена картка" для тих, хто виїжджає за кордон, на 26,3%. Остання зміна вартості була 18 липня 2022 року у бік зниження на 4,4%.

В Україні ввели обов’язкове страхування журналістів, але експерти неоднозначно оцінили цю ініціативу
12 июля 2022

Верховна Рада запровадила обов’язкове страхування журналістів. Відповідний законопроєкт №7367 був остаточно прийнятий парламентом 8 липня 2022 р.

НБУ оновив вимоги щодо реєстрації та діяльності страхових посередників в Україні
8 июля 2022

Національний банк наближає вітчизняний ринок страхування до кращих європейських стандартів та запроваджує оновлені вимоги щодо реєстрації та діяльності страхових посередників.

Українські водії зможуть скористатись європротоколом для оформлення ДТП з підвищеними лімітами
1 июля 2022

Це стане можливим завдяки тому, що з 1 липня ліміт (максимальний розмір) виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення ДТП з використанням європротоколу, зростає з чинного зараз розміру в 50 тис. грн. до 80 тис. грн.

Набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС наближає НБУ до членства в європейській спільноті центробанків
24 июня 2022

Набуття Україною статусу кандидата на членство в Євросоюзі наближає Національний банк до членства в європейській спільноті центробанків, заявив глава НБУ Кирило Шевченко, вітаючи ухвалене вчора Європейською радою рішення щодо України та Молдови.

ПрАТ "СК "АЗІНКО" врегульовано претензію, пов’язану з пожежею на застрахованому судні
24 июня 2022

В квітні ПрАТ "СК "АЗІНКО" була врегульована претензія, пов’язана з пожежею на застрахованому судні. Сума претензії склала 2 798 000 Євро.

Іноземним інвесторам, які інвестують в економіку України, запропонують страхування воєнних ризиків
16 июня 2022

Для іноземних інвесторів, які продовжують інвестувати в українську економіку, можуть запропонувати послугу із страхування так званих воєнних ризиків, повідомив радник Президента України з економічних питань Олег Устенко, передає Укрінформ.

Японія після двох років ковідних обмежень відкриває кордони для іноземних туристів
3 июня 2022

З 1 червня збільшено щоденну кількість тих, хто прибуває з-за кордону.

НБУ збільшив страхові суми за договорами "автоцивілки"
31 мая 2022

Національний банк України збільшив розміри страхових сум за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.