Новости

Повідомлення про прийняття рішення позачерговими загальними зборами акціонерів ПрАТ "СК "АЗІНКО" про призначення аудитора
1 февраля 2022

01 лютого 2022 року рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ПрАТ "СК "АЗІНКО" для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства призначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «АУДИТОР-КОНСУЛЬТАНТ-ЮРИСТ»,(ЄДРПОУ 35531560)

ПрАТ «СК «АЗІНКО» оголошує конкурс на послуги суб’єкта аудиторської діяльності
12 января 2022

ПрАТ «СК «АЗІНКО» оголошує конкурс на послуги суб’єкта аудиторської діяльності.

Скільки часу можна їздити без реєстрації авто в МВС
11 августа 2021

Скільки часу можна їздити на незареєстрованому транспортному засобі після розмитнення чи придбання?

ПрАТ "СК "АЗІНКО" здійснена виплата відшкодування по страховому випадку, пов’язаному з оголошенням Загальної аварії під час перевезення застрахованого вантажу
30 июля 2021

29 липня 2021р. ПрАТ "СК "АЗІНКО" здійснена виплата відшкодування по страховому випадку, пов’язаному з оголошенням Загальної аварії у зв’язку з виходом з ладу головного двигуна судна під час перевезення застрахованого вантажу.

Процедура огляду на «алкоголь» – 2021! Що потрібно знати, щоб не отримати безпідставно протокол!
28 мая 2021

Водій може отримати протокол за статтею 130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) навіть коли він не вживав алкоголь. Лише через незнання закону. Відповідальність по такому протоколу на перший раз 17 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік. Відмова від проведення огляду тягне за собою таку ж відповідальність як за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Чи потрібно водію скутера техпаспорт і посвідчення водія
6 мая 2021

Після збільшення штрафів за керування транспортним засобом без відповідної категорії до 3 400 грн, водію скутера важно проїхати повз працівника поліції, щоб той його не зупинив. Це пояснюється тим, що у більшості випадків жодних реєстраційних документів водій скутера не має. Водій отримує штраф і у деяких випадках може навіть позбутись скутера.

Що робити, якщо ви потрапили в ДТП?
18 марта 2021

В Україні минулого року сталось 220 тис. ДТП, в яких травмовано 32 тис. та загинуло 3,5 тисячі людей. Незважаючи на всі зусилля влади щодо підвищення безпеки на автошляхах, перший місяць нового року знов показав невтішну динаміку збільшення кількості аварій (+18%).

Водіям встановили жорсткі правила поведінки при зупинці автомобіля поліцією. Президент підписав закон.
12 марта 2021

17.03.2021 набрав чинності закон №1231-IX. Відтепер працівникам поліції надали більше прав під час зупинки автомобіля, а для водіїв встановлено нові жорсткі обов’язки.

Чи законний штраф за тріщину на вітровому склі?
3 марта 2021

Поліцейські іноді виписують штраф за тріщину на вітровому склі, але насправді така несправність не є критичною і експлуатація такого автомобіля не заборонена.

Кабмін схвалив нові правила перевезення дітей в автомобілі
24 февраля 2021

Нові правила регламентують використання дитячих крісел та швидкість, з якою можна перевозити дітей.