Новини

В Україні зареєструвано законопроект про обов’язкове страхування журналістів
23 мая 2022

У Верховній Раді зареєстровали проєкт закону №7367«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій захисту журналістам, які працюють в районах ведення воєнних (бойових) дій), автором якого є народна депутатка Анастасія Ляшенко (фракція «Слуга народу»).

Громадянам України, які виїжджають на авто через кордон Польщі, треба мати поліс "Зелена картка"
2 мая 2022

Національний банк України отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що громадянам України під час перетину кордону Польщі необхідно мати поліс "Зелена карта". Ця практика, найімовірніше, буде поширюватися і на кордонах з іншими країнами.

НБУ обмежує доступ до відкритої інформації про учасників ринку страхових та фінансових послуг на час воєнного стану
22 апреля 2022

Для уникнення незаконного використання агресором відкритої інформації про учасників ринку небанківських фінансових послуг України та з метою посилення безпеки Національний банк обмежив доступ до неї під час дії воєнного стану.

МТСБУ: Як в Латвії врегулювати ДТП з авто на українських номерах
15 апреля 2022

Латвійське Бюро страховиків транспортних засобів надало роз’яснення щодо дій у випадку ДТП з автомобілями на українській реєстрації.

Як українцям платити за кредити під час воєнного стану? Рекомендації НБУ
13 апреля 2022

Законом України №2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" змінено низку правил роботи банків та небанківських фінансових установ, зокрема тих, що надають послуги з кредитування.

Нацбанк запустив сайт «Фінансова оборона України» про роботу фінансової системи під час війни
4 апреля 2022

Національний банк України презентував сайт «Фінансова оборона України», на якому розповідає про особливості надання фінансових послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни. На сайті зібрані основні питання, які виникають зараз у споживачів фінансових послуг, та вичерпні відповіді на них від регулятора.

ВРУ дозволила використовувати кошти резервних фондів МТСБУ та страховиків-банкрутів на оборону держави
28 марта 2022

Верховна Рада України дозволила використовувати кошти централізованих резервних фондів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) на оборону держави у період запровадження воєнного стану.

Повідомлення про прийняття рішення позачерговими загальними зборами акціонерів ПрАТ "СК "АЗІНКО" про призначення аудитора
1 февраля 2022

01 лютого 2022 року рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ПрАТ "СК "АЗІНКО" для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства призначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «АУДИТОР-КОНСУЛЬТАНТ-ЮРИСТ»,(ЄДРПОУ 35531560)

ПрАТ «СК «АЗІНКО» оголошує конкурс на послуги суб’єкта аудиторської діяльності
12 января 2022

ПрАТ «СК «АЗІНКО» оголошує конкурс на послуги суб’єкта аудиторської діяльності.

Скільки часу можна їздити без реєстрації авто в МВС
11 августа 2021

Скільки часу можна їздити на незареєстрованому транспортному засобі після розмитнення чи придбання?